Рецепти: Закуски

У цьому розділі я викладаю те, що не увійшло до інших розділів, адже закуски — це не лише легкі холодні страви, які їдять для збудження апетиту, а й усе, чим закушують алкоголь.

Гливи мариновані швидкого приготування

Мариновані гливи за цим рецептом виходять дуже гарні, в міру солоні, в міру кислі. За бажанням їх можна зробити більш гострими та пряними. Їсти мариновані гливи краще через кілька годин, ідеально — дати їм вистоятися ніч, тоді вони вберуть у себе весь смак маринаду.

Читати далі Гливи мариновані швидкого приготування

Домашній майонез із лимонним соком

Один раз приготувавши майонез удома, я більше його не купляю. Домашній майонез легкий, ароматний і не забиває смак страви, а навпаки — увиразнює його. Спочатку я робила майонез із оцтом, але спробувавши рецепт із лимонним соком, відмовилася від оцту.

Читати далі Домашній майонез із лимонним соком

Закуска із шпротів і вареної картоплі

Цю смачнющу закуску із шпротів ми з друзями називаємо шпротами-самовбивцями через її зовнішній вигляд. Готується вона дуже легко.

Читати далі Закуска із шпротів і вареної картоплі

Крабові палички, фаршировані плавленим сиром

Крабові палички, фаршировані плавленим сиром, — швидка в приготуванні і дуже смачна страва. Її можна подати і на стіл, і взяти із собою на пікнік. Фаршировані крабові палички нагадують роли, тому нададуть вашому застіллю азіатської нотки.

Читати далі Крабові палички, фаршировані плавленим сиром

Як запекти свинину у фользі в духовці

Свинина, запечена в духовці, — це ідеальна страва. Рецепт її приготування дуже простий. Вона потребує мінімум часу. Їй не потрібна особлива увага під час готування — її не треба помішувати, перевертати тощо. А головне — вона дуже смачна та ароматна.

Читати далі Як запекти свинину у фользі в духовці