Домашня випічка

Домашня випічка

Як дуже просто зробити приємне близьким людям або висловити свої почуття? Наша порада — спекти щось смачненьке. Певно, домашня випічка нікого не залишить байдужим.

Домашнє печиво

Домашній торт і печиво

Хоча існує безліч рецептів печива, напевно, у кожного є одне-єдине — улюблене. Додаток до чаю, швидкий перекус або окраса святкового столу — без печива важко уявити сучасне життя.

Домашнє тісто

Домашнє тісто

Тісто — маса для випікання борошняних виробів, яку отримують шляхом замішування борошна, рідини, цукру та інших інгредієнтів.

Домашні булочки

Домашні булочки

Я рідко роблю булочки самі по собі. Зазвичай на них ідуть залишки тіста від пиріжків або пирогів, коли начинка закінчується. Але через це булочки не стають менш смачними!

Домашні кекси

Домашні кекси

Кекси легко відрізнити від іншої випічки завдяки їх неповторному смаку та особливій формі.

Домашні пиріжки

Домашні пиріжки і булочки

Видів пиріжків існує стільки, скільки начинок можна для них придумати. А якщо начинки комбінувати, то кожного дня протягом року можна смакувати пиріжки з оригінальною начинкою. Хіба це не ідеальна страва, коли хочеться здивувати близьких?

Домашні пироги

Домашній пиріг

Пироги бувають відкриті і закриті, солоні і солодкі, печені і жарені, на різному тісті, але пиріг тільки тоді пиріг, коли в ньому є начинка.

Домашні сирники

Домашній сирник

Сирник — це десерт, який готується на основі сиру. Він має такий вишуканий та ніжний смак, що не всі наважуються спекти його вдома. Хоча насправді рецепт приготування дуже простий.

Домашні торти

Домашні торти

Торт — це завжди свято. Причому нині існують рецепти на будь-який смак: і малокалорійні, і без яєць, і без крему — лише обирай і печи.

Домашній хліб у духовці

Домашній хліб у духовці

Якщо ви думаєте, що хліб неможливо спекти без хлібопічки, то ви помиляєтеся. У звичайній духовці можна випікати безліч різновидів смачного, пухкого, корисного домашнього хлібу.

Нові рецепти