Рецепти: Домашні торти

Торт — це завжди свято. Причому нині існують рецепти на будь-який смак: і малокалорійні, і без яєць, і без крему — лише обирай і випікай.

Медовик із манним кремом

Ще один рецепт із дитинства. Він і досі в мене у фаворі не тільки тому, що дуже простий і недорогий, а й тому, що коржі до нього можна спекти за кілька днів, а потім за добу до події перемазати кремом. Це мій улюблений формат, коли на підготовку обмаль часу. Також цей торт зручно брати із собою, тому що він не розсипається й не тече. І до того ж він смачний, бо це ж медовик. Хіба не ідеально?

Читати далі Медовик із манним кремом

Бісквітний рулет

Зізнаюся, що рулет дався мені не одразу. Довелося пробувати не раз і не два, поки нарешті я змогла пригостити рідних гарним і ніжним рулетом. То тіста виходило замало чи забагато на моє деко, то я перетримувала бісквіт у духовці, то він ламався при скручуванні, то на смак був занадто солодким. Але врешті решт я навчилася його робити. Сподіваюся, що за цим рецептом у вас все вийде з першого разу.

Читати далі Бісквітний рулет

Вафельний торт зі згущеним молоком і повидлом

Вафельний торт готується дуже швидко, тому що для нього беруться готові інгредієнти. Але їсти його краще через кілька годин, щоб вафлі встигли розм’якнути від начинки. Тоді торт стане неповторно ніжним і соковитим.

Читати далі Вафельний торт зі згущеним молоком і повидлом

Бісквіт: простий рецепт

Щоб бісквіт вийшов пишним і смачним, треба чітко дотримуватися пропорцій, вказаних у рецепті, не порушувати технологію приготування та не поспішати.

Читати далі Бісквіт: простий рецепт

Торт Молочна дівчинка

Цей легкий, незвичний, дуже смачний торт вперше я скуштувала у подруги і одразу ж попросила рецепт. Згущене молоко робить коржі неповторно ніжними, а збиті вершки за консистенцією здаються набагато легшими, ніж заварні креми. Тож дуже важко зупинитися на одному шматочку.

Читати далі Торт Молочна дівчинка