Рецепти: Домашнє тісто

Тісто — маса для випікання борошняних виробів, яку отримують шляхом замішування борошна, рідини, цукру та інших інгредієнтів. Це основа основ у випічці. Погане тісто не зможе врятувати навіть дуже смачна начинка.

Тісто на живих дріжджах

Раніше мені здавалося, що тісто на живих дріжджах краще, ніж на сухих, тому що воно сильніше підходить, ніжніше та м’якіше на дотик і випічка з нього пухкіша. А зараз я не бачу різниці — чи то живі дріжджі вже не такі живі, чи я навчилася правильно користуватися сухими дріжджами, але тісто виходить однакове.

Читати далі Тісто на живих дріжджах

Тісто на сухих дріжджах

Дріжджове тісто — це маленьке диво. Воно росте, дихає і боїться голосних розмов. За цим рецептом дріжджове тісто виходить пухким і смачним, а головне — слугує основою і для солодкої, і для несолодкої випічки. З нього можна робити пиріжки, пироги, ватрушки, плюшки, булочки та багато чого іншого. У цьому рецепті використовуються сухі дріжджі.

Читати далі Тісто на сухих дріжджах

Класичне пісочне тісто

Ніжне хрустке солодке пісочне печивоСирник на пісочному тісті… Тертий пиріг… Як зробити цю смакоту власноруч? Насправді дуже просто! Пропонуємо класичний рецепт пісочного тіста. Із нього можна зробити і пиріг, і печиво, і основу для чизкейків.

Читати далі Класичне пісочне тісто