Рецепти: Домашні сирники

Сирник — це десерт, який готується на основі сиру. Він має такий вишуканий та ніжний смак, що не всі наважуються спекти його вдома. Хоча насправді рецепт приготування дуже простий.

Ніжний сирник із кизиловим джемом

Ніжний солодкий сирник із кислуватим джемом всередині — такі смакові поєднання особисто мені дуже подобаються. Завдяки кизиловому джему сирник виходить дуже соковитим.

Читати далі Ніжний сирник із кизиловим джемом

Сирник без основи з чорносливом

Чорнослив сам по собі мені не дуже смакує, а от у шоколаді — це зовсім інша справа. Якщо ж поєднати чорнослив із домашнім сиром і запекти, а зверху залити шоколадною глазур’ю, виходить дуже-дуже смачно, та ще й корисно.

Читати далі Сирник без основи з чорносливом

Смачний сирник зі сметаною на пісочному тісті

Таким смачним сирник в мене ще не виходив. Пісочне тісто у ньому дуже м’яке і крихке, а сирна маса — неймовірно ніжна та соковита. Не знаю, що дало йому такий чудовий смак: чи вдале тісто, чи хороший сир, чи ароматний ванілін (перший раз купила ванілін фірми «Приправка»). Сподіваюся, у вас теж усе вийде.

Читати далі Смачний сирник зі сметаною на пісочному тісті

Банановий сирник

Якщо у вас є два переспілих банани і домашній сир, то можна зробити смачнючій сирник. Сирник виходить дуже солодким і ароматним, а на смак нагадує в’ялені банани.

Читати далі Банановий сирник

Сирник з гарбузом і яблуками

Минулого разу я готувала на основі із дріжджового тіста сирник з родзинками, а сирник з яблуками робила у квадратній формі без тістової основи.

Тепер я пропоную об’єднати ці два рецепти в один і спекти дуже смачний і гарний сирник з гарбузом і яблуками на дріжджовій основі.

Читати далі Сирник з гарбузом і яблуками