Рецепти: Домашнє печиво

Існує безліч рецептів печива, але в кожного з нас є своє улюблене. З чаєм або кавою смакує будь-яке печиво, ним приємно похрумтіти і просто так. Воно може бути навіть вишуканим подарунком і окрасою святкового столу.

Рогалики з повидлом на сметані

Рогалики за цим рецептом — дуже ніжні й дуже смачні. Вони такі смачні, що важко зупинитися. Поїдаючи їх один за одним, я заспокоюю себе тим, що вони не такі вже й шкідливі для фігури, адже тісто — не солодке, без цукру. Але, звісно, це самообман.

Читати далі Рогалики з повидлом на сметані

Пісочне печиво через м’ясорубку Хробачки

Цей рецепт пісочного печива з мого дитинства. Смак у нього неймовірний — з’їси одне і одразу хочеться взяти ще одне, і ще одне… У нас не було спеціальної насадки для м’ясорубки, щоб робити печиво, тому воно мало вигляд заплутаних хробачків — ми його так і назвали.

Читати далі Пісочне печиво через м’ясорубку Хробачки

Печиво на кефірі без яєць

У дитинстві печиво без яєць за цим рецептом здавалося мені самим смачним. Тепер я знаю, що є багато чого набагато смачнішого, але це печиво теж люблю. По-перше, воно дуже ситне, по-друге, на нього можна витратити рештки кислого молока або кефіру, які ніхто не хоче допивати, по-третє, яйця не потрібні, по-четверте, воно справді смачне, по-п’яте, за цим рецептом печива виходить дуже багато.

Читати далі Печиво на кефірі без яєць

Новорічне пісочне печиво

Двошарове пісочне печиво з джемом, притрушене цукровою пудрою, якнайкраще підійде для святкування Нового року. Однак його можна приготувати і на День святого Миколая, і на Різдво, і на День святого Валентина у вигляді сердечок, і взагалі — в будь-який день року. Змінюючи форму та спосіб прикрашання печива, його можна робити кожного разу неповторним, але водночас таким саме смачним.

Читати далі Новорічне пісочне печиво