Рецепти: Домашні кекси

Кекси легко відрізнити від іншої випічки завдяки їх неповторному смаку та особливій формі. Зазвичай їх випікають з бісквітного або дріжджового тіста у прямокутних або круглих формах із діркою посередині. Останніми роками набули популярності маленькі порційні кекси — маффіни та капкейки.

У кекси можна додавати різну начинку: горіхи, сухофрукти, родзинки, цукати, свіжі ягоди, а зверху посипати цукровою пудрою, поливати глазур’ю або прикрашати кремом. Навіть кекс за простим рецептом можна стати витвором кулінарного мистецтва.

Американські маффіни з чорницею

Маффіни на вигляд схожі на маленькі кекси. Відмінності між ними — в пропорціях інгредієнтів і способі замішування тіста, відповідно, і смак різний. Маффіни не вкривають зверху глазур’ю або кремом, а в якості начинки використовують горіхи, сухофрукти, свіжі ягоди, фрукти, навіть овочі і зелень (звісно, для несолодких маффінів у тісто не кладуть цукор).

Читати далі Американські маффіни з чорницею

Різдвяний кекс із сухофруктами

Випічка, яку можна приготувати за кілька днів до свята, — це чудова можливість для господині зменшити кількість справ, які залишаються на останній день. Наприклад, коржі для деяких тортів печуть за 2—3 дні, а напередодні лише промазують їх кремом. А як щодо місяця? Так, різдвяний кекс за цим рецептом готується за місяць до Різдва, коли ще не почалася передноворічна метушня і вільного часу набагато більше.

Читати далі Різдвяний кекс із сухофруктами

Шоколадні кекси-сердечки

Кекси-сердечки — чудовий подарунок коханій людині на День святого Валентина або день народження. Вони мають насичений шоколадний смак і спокусливий вигляд, а простий рецепт по силах кулінару з будь-яким рівнем здібностей.

Читати далі Шоколадні кекси-сердечки

Смачна домашня паска на Великдень

Цим рецептом великодньої паски зі мною поділилась колега багато років тому. З усіх пасок, якими пригощали на роботі, її паска була найсмачнішою. Тісто за цим рецептом виходить дуже пухким, легким і смачним. Рецепт не складний, але слід чітко дотримуватися вказаних у ньому етапів.

Читати далі Смачна домашня паска на Великдень

Кекс із морквою в духовці

Кекс із морквою готується дуже просто і швидко. Він смачний і корисний, а присмаку моркви, який дехто не любить, в готовому кексі не відчувається. Замість моркви можна покласти в тісто гарбуз або кабачок. Також кекс можна доповнити родзинками та горіхами.

Читати далі Кекс із морквою в духовці