Рецепти: Домашній хліб

Якщо ви думаєте, що хліб вдома неможливо спекти без хлібопічки, то ви помиляєтеся. У звичайній духовці можна випікати безліч різновидів смачного, пухкого, корисного домашнього хлібу.

Закваска для хліба без дріжджів

Якщо у вас є борошно й вода, але немає дріжджів, ви можете зробити закваску й спекти дуже-дуже смачний хліб. Закваска має приємний кислуватий аромат, а хліб із нею виходить дуже запашний.

Читати далі Закваска для хліба без дріжджів

Домашній хліб на сухих дріжджах у духовці

Домашній хліб має особливий аромат. Дім, наповнений ним, здається більш затишним і ріднішим. Однак мало хто пече хліб самотужки, хоча зробити це під силу кожному у звичайній духовці. І продукти потрібні прості — борошно, вода і дріжджі.

Читати далі Домашній хліб на сухих дріжджах у духовці

Пшенично-житній хліб у духовці: простий рецепт

Усім відомо, що хліб із житом корисний для здоров’я і дуже смачний. Однак хліб, який містить лише житнє борошно, погано підходить на дріжджах і часто не пропікається як слід, тому у свій рецепт я додаю пшеничне борошно, і виходить пшенично-житній хліб.

Читати далі Пшенично-житній хліб у духовці: простий рецепт

Хліб із цільнозернового борошна

Хліб із цільнозернового борошна дуже смачний і корисний для здоров’я. Оскільки таке борошно мелють з цільного зерна, тобто не очищеного від оболонки, у ньому зберігається багато корисних компонентів, у тому числі клітковина, вітаміни групи В, мінеральні речовини, білки і вуглеводи. Завдяки цьому цільнозернове борошно покращує травлення, нормалізує тиск, знижує вміст цукру в крові, зменшує ризик серцево-судинних захворювань та допомагає схуднути.

Читати далі Хліб із цільнозернового борошна