Рецепти: Домашні булочки

Зазвичай я роблю булочки із залишків тіста від пиріжків або пирогів, коли начинка закінчилася. Але через це булочки не стають менш смачними!

Пухкі сирні булочки на сухих дріжджах

Сирні булочки за цим рецептом виходять пухкими, запашними та м’якенькими. Найкраще вони смакують охолодженими й залишаються м’якими навіть на третій день, але так довго вони тримаються рідко.

Читати далі Пухкі сирні булочки на сухих дріжджах

Булочки-завиванці з корицею

Особисто мені ці булочки з корицею своєю формою нагадують мушлі древніх амонітів. Хіба що колір у булочок життєрадісний. Готуються вони майже так само, як і булочки-равлики з цукром. Різниця в додаванні кориці і меншій висоті самих булочок. Завдяки тому, що вони доволі низенькі, вони виходять більш підпечені і тому хрусткі на смак.

Читати далі Булочки-завиванці з корицею

Плюшки з цукром і корицею

Плюшки з цукром — одні з найулюбленіших смаколиків мого дитинства. Золотисто-коричневі запашні плюшки зі смачною солодкою скоринкою нагадують маленькі серця. А найкраще вони смакують із вершковим маслом і джемом, але їх можна їсти і просто так з чаєм або кавою.

Читати далі Плюшки з цукром і корицею

Булочки равлики з цукром

Смачні солодкі булочки равлики з цукром — найпростіше, що можна спекти із дріжджового тіста при мінімумі інгредієнтів. Їх можна зробити просто з молоком та цукром, а можна додати родзинки, інші сухофрукти, мак, корицю або імбир. Навіть можна змазати тонким шаром збитого з білками сиру. Все залежить від наявних у вас продуктів та настрою.

Читати далі Булочки равлики з цукром

Ватрушки з сиром із дріжджового тіста

Ватрушки — це плоскі відкриті булочки з начинкою з сиру. Їх випікають із дріжджового тіста. Ватрушки за цим рецептом дуже-дуже смачні й прості в приготуванні. Замість сиру в них можна класти й іншу начинку і навіть робити їх несолодкими.

Читати далі Ватрушки з сиром із дріжджового тіста