Рецепти: Домашні булочки

Зазвичай я роблю булочки із залишків тіста від пиріжків або пирогів, коли начинка закінчилася. Але через це булочки не стають менш смачними!

Булочки-завиванці з корицею

Особисто мені ці булочки з корицею своєю формою нагадують мушлі древніх амонітів. Хіба що колір у булочок життєрадісний. Готуються вони майже так само, як і булочки-равлики з цукром. Різниця в додаванні кориці і меншій висоті самих булочок. Завдяки тому, що вони доволі низенькі, вони виходять більш підпечені і тому хрусткі на смак.

Читати далі Булочки-завиванці з корицею

Плюшки з цукром і корицею

Плюшки з цукром — одні з найулюбленіших смаколиків мого дитинства. Золотисто-коричневі запашні плюшки зі смачною солодкою скоринкою нагадують маленькі серця. А найкраще вони смакують із вершковим маслом і джемом, але їх можна їсти і просто так з чаєм або кавою.

Читати далі Плюшки з цукром і корицею

Булочки равлики з цукром

Смачні солодкі булочки равлики з цукром — найпростіше, що можна спекти із дріжджового тіста при мінімумі інгредієнтів. Їх можна зробити просто з молоком та цукром, а можна додати родзинки, інші сухофрукти, мак, корицю або імбир. Навіть можна змазати тонким шаром збитого з білками сиру. Все залежить від наявних у вас продуктів та настрою.

Читати далі Булочки равлики з цукром

Ватрушки з сиром із дріжджового тіста

Ватрушки — це плоскі відкриті булочки з начинкою з сиру. Їх випікають із дріжджового тіста. Ватрушки за цим рецептом дуже-дуже смачні й прості в приготуванні. Замість сиру в них можна класти й іншу начинку і навіть робити їх несолодкими.

Читати далі Ватрушки з сиром із дріжджового тіста