Умови використання кукі сайтом hrizantemka.com

Дата останньої редакції: 13 квітня 2022 року

Якщо відвідувач залишається на цьому Сайті, він погоджується з нашими умовами використання кукі.

Що таке кукі (cookie)?

Кукі являють собою невеликі текстові файли, які розміщуються на комп’ютері або іншому пристрої користувача при відвідуванні ним Сайта.

Кукі необхідні для коректної роботи Сайта та збирання статистичної інформації. Використання кукі безпечно для відвідувача Сайта. Неможливо отримати особисту інформацію, наприклад, номери телефонів або адреси електронної пошти, за допомогою файлів кукі. Тому вони не використовуються для прямого маркетингу, наприклад, поштового спаму.

Які бувають кукі?

Кукі, які використовуються на Сайті, можна розділити на дві категорії.

До першої належать технічні кукі, без яких сайт не буде коректно працювати. Технічні кукі потрібні для таких цілей:

  • читання налаштувань браузера, щоб екран відвідувача відтворював Сайт найкращим чином;
  • ідентифікації браузера відвідувача при вході в систему, щоб йому не доводилося знову реєструватися на Сайті;
  • виявлення спроб шахрайства, наприклад, кількох невдалих спроб входу в систему.

До другої категорії належать кукі, які допомагають збирати статистичну інформацію, як відвідувачі взаємодіють із Сайтом. Ця інформація не є ідентифікуючої. Наприклад:

  • скільки людей відвідує Сайт;
  • які сторінки Сайта відвідуються найчастіше;
  • які рекламні оголошення були показані на Сайті;
  • скільки кліків і переглядів зібрали показані на Сайті рекламні оголошення.

Ці дані дають змогу оптимізувати і розвивати Сайт для зручності відвідувачів.

Сторонні кукі

На комп’ютер або інший пристрій користувача при відвідуванні ним Сайта можуть бути встановлені кукі іншими сайтами, які запускають вміст на сторінці, яку він переглядає на цьому Сайті (сторонні кукі). Наприклад, таким вмістом є кнопки доступу до соціальних мереж. Це посилання на сайти соціальних мереж, що належать третім особам. Вони можуть фіксувати інформацію про активність користувача в Інтернеті, в тому числі на цьому Сайті.

Збирання, використання та опрацювання даних за допомогою сторонніх кукі відбувається на основі політики конфіденційності відповідних постачальників послуг.

Сайт використовує сторонні кукі таких постачальників послуг:

Іноді на цьому Сайті використовуються сторонні вебсервіси для відображення певних елементів, наприклад, для відображення зображень, перегляду відео або показу реклами. Ми не можемо перешкоджати збиранню цими сайтами інформації про те, як відвідувач використовує зміст Сайта.

Як відвідувач Сайта може контролювати кукі?

Якщо відвідувач не хоче, щоб Сайт розміщував кукі на його комп’ютері або іншому пристрої, він може відповідним чином налаштувати параметри свого браузера або взагалі відмовитися від відвідування Сайта. Також відвідувач через налаштування свого браузера може видалити будь-який файл кукі, який уже був розміщений. Зверніть увагу, що ці налаштування слід виконувати для кожного браузера, комп’ютера та іншого пристрою, який використовується відвідувачем Сайта.

Політика адміністрації сайту hrizantemka.com щодо конфіденційності та захисту персональних даних