Короп на вугіллі в мангалі

Короп на вугіллі в мангалі

Короп — одна з найсмачніших річкових риб. Пропоную обсмажити його на вугіллі в мангалі. Це дуже простий рецепт. В принципі короп не потребує ні особливих спецій, ні особливих кулінарних навичок від кухаря. Решітку з рибою можна поставити на цеглу, але зручніше смажити на мангалі.

Щоб посмажити коропа, вам знадобиться:

  • короп вагою 1—1,5 кг;
  • сіль;
  • лимон.

Інвентар:

  • мангал;
  • вугілля або дрова;
  • решітка.

Краще купити коропа живим. Так ви будете впевнені, що він свіжий. Ще краще — купити дзеркального коропа. У нього зовсім мало луски, тому ви дуже швидко його почистите.

Щоб не мучити рибу, перш ніж почати її чистити, її треба приспати. Для цього можна або сильно вдарити її молотком по голові між очима, або почекати, поки вона сама засне.

Крок 1: почистити коропа

Варення з чорної смородини: рецепт

Спочатку треба здерти луску. Потім вийняти зябра. Голову можна відрізати і, наприклад, зварити з неї юшку, а можна смажити коропа з головою. Потім через надріз на черевці вийняти нутрощі. І помити рибу.

Крок 2: підготувати коропа до смаження

До смаженого коропа: часниковий салат з морквою

Коропа треба натерти сіллю (зовсім небагато) і сприснути лимонним соком. В черевце сипати сіль не варто — короп стане занадто солоним. Потім покласти в пакет або загорнути в плівку і залишити маринуватися на холоді.

Крок 3: вогнище

Підготувати гаряче вугілля.

Крок 4: смаження коропа

Викласти коропа на решітку і смажити над гарячим вугіллям. Тривалість смаження залежить від жару від вугілля і розмірів риби. Приблизно — від 0,5 до 1 години.

Короп на вугіллі в мангалі

Коропа, як і шашлик із м’яса, можна збризкувати водою, щоб він не пересушився, поки печеться.

Страви на вогні та вугіллі

Збережіть!


Нові рецепти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*Усі коментарі проходять модерацію, тому з’являються не одразу.