Рецепти: Страви на вогні та вугіллі

Приготування страв на вогні або вугіллі стало обов’язковим пунктом розваг на природі. Збирання дров, розпалювання вогнища, смаження м’яса і розважають гостей, і об’єднують, і розслабляють. Найскладніше в усьому цьому — купити якісні продукти і дібрати хороший рецепт.

Шашлик зі свинини в томатному соку і мінералці

Шашлик за цим рецептом, як і шашлик на сироватці, готується без оцту. Усе, що вам потрібно для маринаду: спеції, томатний сік та газована мінеральна вода. М’ясо виходить з приємною кислинкою і дуже соковите.

Читати далі Шашлик зі свинини в томатному соку і мінералці

Шашлик з курячого м’яса з помідорами

Шашлик з курячого м’яса готується набагато швидше, ніж шашлик зі свинини. Курячий шашлик має приємний ніжний смак і вишуканий аромат. Крім того, він набагато дешевший.

Читати далі Шашлик з курячого м’яса з помідорами

Короп на вугіллі в мангалі

Короп — одна з найсмачніших річкових риб. Пропоную обсмажити його на вугіллі в мангалі. Це дуже простий рецепт. В принципі короп не потребує ні особливих спецій, ні особливих кулінарних навичок від кухаря. Решітку з рибою можна поставити на цеглу, але зручніше смажити на мангалі.

Читати далі Короп на вугіллі в мангалі

Як смажити шашлик на морозі?

Для багатьох свята на дачі або взагалі на природі асоціюються з м’ясом, приготовленим на вогні, тому на Новий рік на дачі часто смажать шашлики. Щоб і взимку шашлик вийшов соковитим і прожареним, є кілька хитрощів.

Читати далі Як смажити шашлик на морозі?