Рецепти Хризантемки

Про блог і його авторку

Затишок починається з аромату їжі. Де б ми не були, вдома чи в дорозі, як тільки запахне чимось смачненьким, світ одразу здається привітнішим, дім — теплішим, а друзі — ближчими.

Тож найпростіший спосіб наповнити своє життя відчуттям домашнього затишку — це готувати самотужки хоча б на вихідних і пригощати своїх близьких.

Наталія Ленська

Мене звати Наталія. Я не професійний кухар, не кулінар, не гурман, а редактор — допомагаю писати та видавати книги. Оскільки я більше люблю їсти, ніж готувати, мої фаворити — прості рецепти страв, які потребують мінімум зусиль.

Взагалі, коли збирається хороша дружня компанія, то чи є різниця, що там на тарілках? Адже ми запрошуємо до себе і самі ходимо в гості не тільки для того, щоб поїсти.

Цей кулінарний блог для мене не тільки майданчик для творчості, а й заміна паперовому нотатнику, який раніше я тягала із собою з дому на дачу, з дачі — додому, а іноді й кудись подалі. Всі рецепти відтепер завжди під рукою, якщо, звісно, є Інтернет.

Домашня їжа — один із пазлів, які утворюють домашній затишок. Домашній затишок дарує відчуття спокою і захищеності. Мати в наш буремний час місце, де відчуваєш спокій і захищеність, — хіба це не щастя?

Я народилася і живу в Києві, тому хотілося б вірити, що мої рецепти мають хоч трохи київського колориту. Деякі з них я вигадала сама, деякі — дісталися у спадок від бабусі й мами, деякими зі мною поділилися друзі або родичі, деякі привезла з подорожей. Мені цікаво почути вашу думку про них, тому очікую на відгуки. Якщо в рецепта є автор, я обов’язково вказую джерело.

І до чого ж тут хризантеми? А це мої улюблені квіти.

Нові рецепти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*Усі коментарі проходять модерацію, тому з’являються не одразу.