Варення з абрикосів із цукром

Варення з абрикосів з цукром: рецепт

Коли цвітуть абрикоси, думаєш — ось воно диво природи, а коли дозрівають абрикоси, здається — ні, ось справжнє диво! Дозрівають абрикоси в наших широтах зазвичай в липні — на початку серпня, тому варення з них за нашим рецептом вариться саме в цей час.

Інгредієнти варення з абрикосів  із цукром

  • На 1 кг абрикосів береться 1,3 кг цукру.

Як приготувати варення з абрикосів  із цукром

Крок 1

Відсортувати абрикоси, вибравши щільні плоди, без плям і ушкоджень, неповної зрілості, можна навіть трохи зелені. Помити і дати стекти воді.

Крок 2

Ножем з нержавіючої сталі розрізати по борозенці на половинки, видалити кісточки, плодоніжки і уражені місця.

Крок 3

Викласти половинки в емальовану каструлю в один ряд зрізом догори, на кожну половинку покласти 1 чайну ложку цукру-піску, потім укласти другий ряд половинок — також зрізом догори, насипати на кожну 1 чайну ложку цукру і так далі.

Крок 4

Пересипані цукром половинки витримати 48 годин в прохолодному місці. За цей час цукор насичується соком плодів, абрикоси просочуються цукром і ущільнюються.

Крок 5

Готуватися до зими треба влітку: рецепт новорічного пісочного печива

Після витримки поставити каструлю на вогонь, обережно розмішати ложкою цукор, що не розчинився, і варити до готовності 35—40 хвилин від початку кипіння. Знімати в процесі варіння пінку, що утворилася.

Крок 6

Розкласти готове варення в гарячому стані в підігріті сухі банки (їх наповнюють на 0,5 см нижче верху шийки), накрити підготовленими сухими кришками, закупорити і перевірити якість закупорювання. Охолодження — повітряне.

Домашня консервація і заготовки / Домашнє варення

Збережіть!


Нові рецепти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*Усі коментарі проходять модерацію, тому з’являються не одразу.