Рецепти: Домашня консервація і заготовки

Щоб узимку ласувати солоними хрусткими огірочками, маринованими помідорчиками і варенням з ягід і фруктів, улітку доведеться трохи попрацювати. Домашня консервація і заготовки дешевші й корисніші, ніж заводська продукція. Однак важливо знайти вдалий рецепт для консервації.

Варення | Маринування | Соління | Соуси | Сушіння

Маринована капуста з буряком

Хрумка, кислувата, приємно гостра, рожево-вишнева і смачнюща — це все про мариновану капусту за нашим сімейним рецептом. Ще один плюс цієї страви — капусту можна зробити за тиждень до свята, щоб вивільнити час для інших справ безпосередньо перед ним.

Читати далі Маринована капуста з буряком

Варення з білої черешні з лимоном

Минулого року я вперше готувала варення з білої черешні. Чомусь мені здавалося, що з неї варення не варять, принаймні його ніколи не робили в моїй сім’ї. Але білої черешні завжди так багато, шкода, що вона пропадає. Тож я вирішила спробувати.

Читати далі Варення з білої черешні з лимоном

Соус сацебелі в домашніх умовах

Я ніколи не пробувала справжній грузинський соус сацебелі, тому не знаю, наскільки соус за цим рецептом схожий на оригінал. Однак я знаю точно, що цей сацебелі дуже і дуже смачний. Він ароматний, пряний і густий, має насичений вишневий колір і просто готується. Якщо сумніваєтесь — зробіть півпорції на пробу.

Читати далі Соус сацебелі в домашніх умовах

Варення з гумі

Цього року в мене на дачі вперше вродило гумі, або лох багатоцвітковий. Його темно-червоні ягоди на смак солодкі, з легкою кислинкою та терпкуватістю. У стиглих ягодах терпкість майже не відчувається.

Читати далі Варення з гумі

Домашня аджика з помідорів і перцю

Не знаю чому, але смак цієї аджики мені нагадує дитинство. Здається, що в ньому безліч відтінків, які важко описати — треба пробувати. Рецептом кілька років тому зі мною поділилася подруга з Дніпра. Відтоді ця ароматна аджика завжди на моєму зимовому столі.

Читати далі Домашня аджика з помідорів і перцю