Рецепти: Домашня консервація і заготовки

Щоб узимку ласувати солоними хрусткими огірочками, маринованими помідорчиками і варенням з ягід і фруктів, улітку доведеться трохи попрацювати. Домашня консервація і заготовки дешевші й корисніші, ніж заводська продукція. Однак важливо знайти вдалий рецепт для консервації.

Варення | Маринування | Салати | Соки | Соління | Соуси | Сушіння

Яблучне повидло на зиму

Яблучне повидло, приготовлене за цим рецептом, виходить у міру солодким, добре уварюється й має красивий колір. Найбільше мені подобається готувати його з червоних яблук типу Слави переможцям або із жовтих яблук типу Антонівки. Зазвичай я не змішую сорти яблук, адже повидло з них має різні відтінки: з червоних воно більш рожеве, із жовтих — золотисте.

Читати далі Яблучне повидло на зиму

Лечо з рисом на зиму

Мені подобається лечо з рисом, тому що воно смачне й густе, адже рис пом’якшує помідорну кислоту та вбирає зайву рідину. І, звісно, лечо за цим рецептом більш ситне, ніж звичайне, а на зиму для різноманіття — взагалі чудова штука.

Читати далі Лечо з рисом на зиму

Томатний сік на зиму

Найпростіша закрутка, яку можна приготувати з помідорів, — це томатний сік. Він чудово зберігається і в шафі в міській квартирі, і на полицях у погребі. В нього чудовий насичений смак — не порівняти із заводськими соками.

Читати далі Томатний сік на зиму

Маринована капуста з буряком

Хрумка, кислувата, приємно гостра, рожево-вишнева і смачнюща — це все про мариновану капусту за нашим сімейним рецептом. Ще один плюс цієї страви — капусту можна зробити за тиждень до свята, щоб вивільнити час для інших справ безпосередньо перед ним.

Читати далі Маринована капуста з буряком

Варення з білої черешні з лимоном

Минулого року я вперше готувала варення з білої черешні. Чомусь мені здавалося, що з неї варення не варять, принаймні його ніколи не робили в моїй сім’ї. Але білої черешні завжди так багато, шкода, що вона пропадає. Тож я вирішила спробувати.

Читати далі Варення з білої черешні з лимоном